Anne ayı beş yavrusuyla dinleniyor

Yaz aylarında, her birimiz nasıl serinleyeceğimizi, rahatlayacağımızı, sadece iyi vakit geçireceğimizi düşünüyoruz. Birçok insan havuzlarda yüzmeyi tercih ediyor. Sadece insanların değil, ayıların da havuzda yüzmeyi sevdiği ortaya çıktı. Bu hikayede, Rockaway, New Jersey’den bir ailenin başına benzer bir şey geldi. Dışarıdan gelen yüksek sesleri duyduklarında normal bir aile günüydü.

Avlularına gittiklerinde, havuzlarında dinlenen bir boz ayı ailesini görünce çok şaşırdılar. Bütün sahne, çocuklarını sakinleştiren bir kadın tarafından çekildi. Yavrular onlarla oynayıp oyuncakları bozarken çocuklar oyuncakları için ağladı.

Anne ayı hâlâ havuzda yüzüyor ve beş yavrusunun birbirine karışmasına izin veriyordu. Çocuklar bahçeyi keşfediyorlardı. Aile çaresizce evin pencerelerinden bu sahneyi izliyordu.

Yavrular oyun alanını paramparça ederken bu böyle devam eder. Baba üzgün, çocuklar da öyle. Sadece kadın sahneyi çekmeye devam ediyor ve çocuklara hiçbir şey yapamayacaklarını anlatıyor. İnsan ailesi çaresiz kalırken ayı ailesi eğlenmektedir. Bu komiklikten başka bir şey değil.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: