Zavallı kedi tuzağa düştü ve yardıma ihtiyacı vardı

O gün kadın bebeğiyle yürüdüğü zaman bir yerlerden acı çığlık duydu. Etrafa baktı ama hiçbir hayvan görmedi. Sonrasında onu siperin kenarına götüren sesi takip etmeye başladı. Küçük bir yavru zıpladı, son gücüyle kendini kurtarmak istedi. Ancak tüm çabalarına rağmen içinde bulunduğu tuzaktan bir türlü kurtulamadı.

Talihsiz hayvanı gören kadın, kısa sürede Hayvanları Koruma Şirketi’nin yerel şubesini aradı. Aceleyle gelen çalışan, zavallı yavru kedinin kurtarıcısına yardım etmeye acele etti. Kurtarıcı ve genç annenin ortak çabasıyla, zavallı kediyi sudan çıkarmayı başardı.

Kurtarılan çocuk, veteriner kliniğine götürüldü. Muayeneden sonra kedinin çok üşüdüğü ve tamamen bitkin olduğu ortaya çıktı. Ayrıca, sadece 200 gram ağırlığında olduğu için açlıktan ölüyordu. Çok geçmeden kilo almaya başladı.

Bebeğin kız olduğu ortaya çıktı. Onu kurtaran aile, onu kendilerine götürmeyi kabul etti. Adı Jesse. Ancak, hipotermi sonucu Jesse sesini kaybetti ve şimdi duygularını ifade edemiyor. Ancak bu, yeni evinde hayattan zevk almasını engellemez.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: