Yahudi çiftin birlikte yaşama rekoru var

Mutlu aile beraber yaşayan çiftlere hepimiz sevinir, hayranlık duyarız. Kimse aşk yok demesin. O çift, 87 yıl üzüntü ile sevinç içindedir. Her şeye rağmen gülümsemeyle neşeyle birbirlerini ısıtıyorlar. Helen ile Maurice Kay 105 yaşında. Her yıl dönümünü aile ve arkadaşlarla kutlamaya alışkın. Geniş bir aileleri var: iki çocuk, yedi torun ve altı torun torun.

Çocuklar, ebeveynlerinin her zaman tüm tanıdıklarına ve arkadaşlarına ilham verdiğini kabul ediyor. Sevgi dolu, sevecen çift gibiydiler. Helen, yaşına rağmen şık giyinmeyi ie kendine bakmayı sever. Son moda trendlerini takip etmeye her hafta güzellik salonunu ziyaret eder.

Morris pozitiftir, mutlu bir ruh hali içinde, ve tarif edilemez bir yaşam sevgisi var. Çift, mutlu, güçlü ve uzun bir ailenin anahtarının her zaman birbirini dinlemek olduğunu kabul eder.

Kuşkusuz bu mutlu insanlar, gözlerindeki sınırsız sevgi bir çoğumuza örnek olabilir. Nitekim dünyamızda ne yazık ki aldatma, ikiyüzlülük ve kinle sık sık karşılaşıyoruz. Güzel Helen ve Morrise birlikte daha nice on yıllar dileriz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: