Fare, kedi ve köpeğin inanılmaz dostluğu

Bu güzel üçlü, fare, kedi ve köpek ayrılmaz. Kulağa oldukça garip geliyor. Ancak üç farklı tür arasındaki sadık bir dostluğun hikayesine hayran kalacaksınız. Sığınağa eski sahipleri tarafından getirildiler. O personele onların en iyi arkadaş olduklarını bildirdi, ancak artık onları evinde tutamadı.

Jack adlı kedinin görme sorunu var. Bu yüzden çoğu durumda sevgi dolu arkadaşı Sasha adlı köpek tarafından destekleniyor. Jack’i istediği her yere götürür ve zor durumlarda her zaman yanındadır.

Birbirleriyle o kadar ilgililer ki, veteriner kedinin görüşünü incelemek istediğinde Sasha gelene kadar yaklaşmasına izin vermiyor. Tweaks adlı kıdemli fare çok aktif, enerjiktir ve sevimli arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanır.

Üçünün en komik ve en mutlusu ve onları eğlendirmeye her zaman hazır. En dokunaklı olanı ise üçlünün birlikte evlat edinilmesi ve artık aynı evde yaşamaları ve yan yana vakit geçirmeleri.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: