Kız geri döndüğünde kedisinin garip bir şey yaptığını gördü

Ruga adında bir kedi, 8 yaşındayken Avustralyanın Kueensland kentinde bir barınakta yaşamaya başladı. Hemen Angelina adında kibar bir kızla yeni bir eve gitti. Zaman geçti ve kız Ruga ile ayrılmak istemediğini fark etti.

Ruga yeni evinde ilk göründüğü anda hemen ailesiyle iletişime geçti. Sarılmayı, ilgiyi, sıcak bir yer bulmayı, orada huzur içinde uyumayı sever. Geçen gün, Purry’nin sahibi, üzerinde çalışan tamirciden arabayı alma zamanının geldiğini fark ettiğinde kek pişirmeyi bitiriyordu. Sadece on dakika uzaklıkta yaşıyor, bu yüzden Angelina soğuması için kekleri fırından çıkardı ve kocasıyla birlikte kapıya gitti.

Sahipleri ayrılır ayrılmaz Rouga pastaya yaklaştı ve aklına parlak bir fikir geldi. Eve döndüğünde Angelina, kedinin keklerin üzerinde huzur içinde uyuduğunu gördü. Kedi isteksizce gözlerini açtı, sahiplerine baktı ve tekrar gözlerini kapadı.

Rouga, sıcak bir sobanın üzerine çıkıp uyumaktan daha iyi bir şey düşünemiyordu. Sonuçta, burası uyumak için en sıcak yer. Angelina, kürkünü hafifçe okşayarak evcil hayvana uzun süre güldü.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: