ABD’de 6 pençeli ve 2 kuyruklu eşsiz bir köpek yavrusu doğdu

Şu anda, standart dışı güzelliğin birçok uzmanı var. Zaman zaman utanç verici olabilecek herhangi bir özellik şimdi büyük bir değere dönüşüyor. Aynı eğilimin, sahipleri ve evcil hayvanları arasındaki ilişkide de devam etmesi iyi bir şey. ABD’nin Oklahoma eyaletinde, veterinerleri bile şaşırtan alışılmadık bir köpek yavrusu doğdu. Çocuğun aynı anda 4 değil 6 pençesi ve 2 kuyruğu vardır. Bu harika köpek yavrusu bir kız, ona Skipper lakabı verildi.

Kız, doktorların sağlığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için acele ettiği Oklahoma City veteriner kliniğinde doğdu. Veteriner hekimler, Skipper’ı inceledikten sonra, bebeğin iki pelvik bölgesi, bir çift pisuar ve iki üreme sistemi olduğunu buldu.

Doktorlar, Skipper’ın yalnız değil, kız kardeşiyle birlikte doğması gerektiğini düşündüler, ancak bilinmeyen nedenlerle iki fetüs anne karnında ayrılmadı. Skipperin gelecekte fizyoterapiye ihtiyacı olması muhtemeldir, ancak şimdi çocuk kendini harika hissediyor, iyi besleniyor ve hızlı büyüyor. İşte Skipper’ın röntgeni böyle görünüyor.

Kızın 6 pençesi de çalışıyor. Bu resimde sevimli küçük bir kaptanın 6 patisini de sayabilirsiniz. Girişimciler, ihtiyaç duyabileceği herhangi bir veteriner kliniği tedavisini karşılamak için Skipper için şimdiden bir bağış kampanyası oluşturdu. Tabii ki, eşsiz minik, insanlara o kadar aşık oldu ki, ellerinden gelen her şekilde ona yardım etmeye hazırlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: