60 yaşındaki adam annesiyle ilk tanıştığında çocuk gibi ağladı

Kaç yaşında olursanız olun, biyolojik annenizi bulmak her zaman yürek parçalayıcıdır. Donny Ballard aslen ABD’lidir ve koruyucu bir ailede büyüdü. Koruyucu ebeveynlerin samimi sevgisine ve ilgisine rağmen, adam tüm hayatı boyunca biyolojik annesini görmeyi hayal etti. Hayatının altmış yılında rüyası gerçek oldu.

Çocukken, genç Donnie genellikle gerçek biyolojik annesinin kim olduğunu merak ederdi. Bu kadının nerede yaşadığını merak etti. Bildiği tek şey, doğum belgesinden bildiği annesinin adıydı. Neyse ki, sonunda bir gün onu bulmak için bu yeterliydi.

Ballard her zaman anne babasını bulmak, onun da onlar gibi olup olmadığını öğrenmek istedi. Amerikalı yedi yıl önce akrabalarnı aramaya başladı. O ve koruyucu aileden gelen kız kardeşi, insanların akrabalarını aradığı özel bir serviste kayıtlıdır. Birkaç yıl boyunca hiçbir şey bulamadılar, ancak bu yıl Don’un verileri aniden doğru çıktı.

Adam, bilmediği bir erkek kardeşi olabileceğini söylemek için hemen kız kardeşi Alice Bradford ile temasa geçti. Alice, bir ilişki olasılığını doğrudan annesinden öğrenmeye karar verdi. Alice’in annesi her şeyi öğrendiğinde ağladı ve bir zamanlar oğlu olduğunu itiraf etti, ancak annesi onu çocuğu yetimhaneye göndermeye zorladı. Donnie’nin biyolojik annesinin adı Dorothy Mary Pierce-Cohen. Ballard doğduktan sonra evlendi ve beş çocuğu oldu. Tüm bu yıllar boyunca Dorothy ilk çocuğu için endişelenmeye devam etti.

Yıllarca ayrı kalmasına rağmen adam sonunda annesini gördüğü için mutludur.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: