Bu sevimli kedi şeftalileri sever

İnsanlar gibi kedilerin de kendi kişilikleri vardır. Onları özellikle de hayatımızı güzel anlarla doldurduklarında seviyoruz. Güzel bir kedi olan Ozzin, şeftalilere olan inanılmaz sevgisiyle herkesin kalbini çalmak için burada. Cleveland merkezli gazeteci Lydia Cather geçtiğimiz günlerde ailesinin kedisi hakkında tweet attı. Orada garip bir nedenle şeftalileri sevdiğini söyledi.

Lydia “Anne babamın kedisi şeftalileri anlaşılmaz bir şekilde seviyor, en lezzetli şey o. Bana düzenli olarak fotoğraf gönderiyorlar. Bu, telefonuma aldığım en önemli bildirim,” dedi. Lydia, Ozzy’nin alışkanlıkları hakkında bilgi verdi. O “Maalesef adı şeftali değil. Bu Oz. Şeftali yemez. Kedi sadece onlara yapışıyor. ” söyluyor.

Bu sevimli, güzel hayvanı nasıl sevmezsin? Aile, şeftali sevgisini ilk kez Ozzie’nin onları ilk gördüğü 2014 yılında fark etti. Kedi şeftalileri çok olsa da yemeye çalışmaz.

Kız “Bir an ailem şeftalileri olgunlaşması için bodrum katına dizmeye çalıştı. Zaten Oz’un onları bulması uzun sürmedi. Eşit şekilde düzenlenmiş şeftali masasının ortasında kedi büyüklüğünde bir delik vardı” dedi. Yani Lydia’nın ailesi, Oz’un davranışını kabul etti.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: