Jennifer Lopez: Donmuş gibiydim!

Jennifer Lopez, “20’li yıllarımın başında kendimi yenilmez sanırdım.” diyerek, o dönemde çok çalıştığını ve kendine çok zaman ayırmadığını belirtti. “Bir gün karavanda oturuyordum. Tüm o çalışma, stres ve yetersiz uyku birden üzerime gelmeye başladı.” ifadelerini kullanan ünlü şarkıcı, “Donmuş gibiydim!” sözleriyle birden hareket edemediğini açıkladı

Oscar ödüllü aktör Ben Affleck ile 17 yıllık aranın ardından tekrar evlilik yolunda ilk adımı atan Jennifer Lopez, yeni açıklamalarda bulundu.

“On the JLo” adlı platformunda yaşadığı panik ataklarla ilgili konuşan şarkıcı, “Fiziksel olarak felç olmuştum.” ifadelerini kullandı.

“GÜNDE 3-5 SAAT UYURDUM”

“Hayatımın bazı dönemlerinde bir günde 3-5 saat uyuduğumu hatırlıyorum. Tüm gün sette veya stüdyoda olurdum, basın turlarına çıkardım. Haftasonu olduğunda ise klip çekerdim.” diyen Lopez, gençlik yıllarında çok yorulduğunu dile getirdi.

“KENDİMİ YENİLMEZ SANARDIM”

Hakkında bilinmeyenleri anlatan Jennifer Lopez, “20’li yıllarımın başında kendimi yenilmez sanardım.” diyerek, o dönemde çok çalıştığını ve kendine çok zaman ayırmadığını belirtti.

Şarkıcı, en sonunda bedeninin bu çalışma düzenine dayanamadığını, “Bir gün karavanda oturuyordum. Tüm o çalışma, stres ve yetersiz uyku birden üzerime gelmeye başladı.” sözleriyle ifade etti.

“DONMUŞ GİBİYDİM”

Birden hareket edemeğini belirten Lopez, “Donmuş gibiydim!” açıklamasında bulundu.

“YAŞADIĞIM ŞEY PANİK ATAKTI”

Şarkıcı, o anki hislerini anlatırken, “Şimdi anlıyorum da yaşadığım şey, tüm o yorgunluğun sonucu olarak ortaya çıkan panik atak nöbetiydi. Korumam beni alıp, doktora götürdü. Oraya vardığımda en azından biraz konuşmaya başlamıştım. Aklımı kaybediyorum sandım.” dedi.

Doktorun tavsiyelerine göre dinlenmesi, uyuması, kafeini kesmesi ve egzersiz yapması gerektiğini anlayan yıldız, hayatında yeni bir döneme girdiğini de belirtti.

“KIVRIMLI VÜCUT İSTENMİYORDU”

Öte yandan Lopez, daha önce kariyerinin ilk dönemlerinde kıvrımlı vücudu, özellikle de kalçası nedeniyle alay konusu olduğunu ve bu yüzden gösteri dünyasından uzaklaşmayı bile düşündüğünü dile getirmişti.

Selena Quintanilla’yı oynadığı “Selena” adlı filmle ünlenen fakat o dönem kıvrımları nedeniyle gösteri dünyasının normlarına uymayan dünyaca ünlü şarkıcı, “Ben kariyerime başladığımda ideal güzellik anlayışı çok zayıf, sarışın ve uzun boylu olmaktı. Kıvrımlı vücut istenmiyordu.” ifadelerini kullanmıştı.

“UTANILACAK BİR ŞEY DEĞİLDİ”

Lopez, kendisi yetişme çağındayken etrafında hep kıvrımlı bedene sahip kadınların bulunduğunu anlatmıştı.

“O yüzden bu benim için utanılacak bir şey değildi.” açıklamasını yapan Jennifer Lopez, “İnsanların sizi bir şaka olarak gördüğünü düşünmek zordu. Ancak olayları hiç beklemediğim şekilde etkiledi.” demişti.

“BEN BİR KADINIM, BUNLARI BEKLİYORDUM”

Lopez, belgeselde kıvrımlı görünümüne yönelik bu eleştirilerin o dönemde aşk yaşadığı Ben Affleck’i de şaşırttığını anlatmıştı.

Ünlü isim, Affleck’in kendisine, “Bu seni rahatsız etmiyor mu?” diye sorduğunda, “Ben Latin’im. Bir kadınım, bunları bekliyordum.” yanıtını verdiğini dile getirmişti.

Jennifer Lopez’in fiziksel formunu korumasının en önemli sırrı ise sağlıklı beslenmesi ve düzenli olarak egzersiz yapması… Mesleği gereği formunu korumak zorunda olan Lopez, dengeli bir şekilde kardiyo ve ağırlık egzersizleri yapıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: