Tacizden sonra yeni evde huzuru bulan atın hikayesi

Yaptığımız her iyilik başkasına ömür anlamına gelebilir. O hikayedeki muhtaç hayvan, hayatında süvari olarak çalıştıktan sonra zalim efendisi tarafından terk edilen yaşlı at Arthur’du.

Sahibi 30 yaşındaki zavallı hayvanı, satıcılara verdi. Hayvanın çok kötü kaderi oldu, sonunda satıcıdan satıcıya atladı.

Neyse ki, bu anda yalnız değildi. Başka bir terk edilmiş at Maxka tanışıp birlikte zorlukların üstesinden gelebilirlerdi.

Sonrasında mucize oldu. Tennesseeden Cindy Daigre adlı çok nazik kadının bir sitede atları görmesiyle hayvanların çektiği acılar bitti. At barınağı çiftliğinin kurucusu kadın, hayvanlara destek vermeye karar verdi.

Atları New Holland’a taşıyacak olan Pennsylvania satıcılarından aldı. Aylarca acı çektikten sonra hayvanlar korktu ve fiziksel olarak çok zayıfladı. Ancak tapınağa girdiklerinde her şey değişti. Cindynin bu güzel atları tamamen kurtarması 2 yıl sürdü.

Arthur ve Maxin dostluğu büyüdü, zor ayların üstesinden gelmek için birbirlerine yardım ettiler. Kötü günlerde olduğu gibi iyi günlerde de yan yanadırlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: