Garajdan köpek maması çalan kedi, yıllar sonra sahibiyle buluştu

Vahşi doğada hayatta kalmak özellikle evcil hayvanlar için zordur. Ancak geçmişte evcil kedi, şimdi ise sokak kedisi sadece hayatta kalmadı, aynı zamanda 9 kilogram olan ağırlığını da korumayı başardı.

2007 yılında bir internet sansasyonu haline geldi. Bir kadının garajına girip oradan köpek maması çaldığı ortaya çıktı. Galiba bunu evsiz kaldığı altı ay boyunca yaptı. O nihayet yakalandı. Yiyecekleri sürüklediği bir deliğe sıkışmış halde bulundu. Evin sahibi, insani yardım kuruluşunu arayarak onu çıkarıp bir sığınağa götürmesini istedi.

Kediyi kurtaran insani yardım kuruluşunun yöneticisi Barbara, bu kadar ağır kedilere her gün rastlanmadığını kaydetti. Kedi sahibi o akşam haberlerde hikayeyi gördü ve kedisini hemen tanıdı. Sahibi geldiğinde örgüt çalışanları kedinin gerçek adının Herkül olduğunu öğrendi. Nasıl evsiz kaldığını bildiler.

Altı ay önce kedi sahibi büyük bir operasyon için Kanada’ya gitti. Bu sırada evde kendisine bakan hemşireden kaçtı. Sonunda ikisi yeniden birleşerek Goliath yiyecek çalmak zorunda kalmadı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: