Fotoğrafçıya kükreyen sonrası gülümseyen aslanın unutulmaz fotoğrafları dizisi

Aslanlar, egemen görünümleri ve tekrarlanamayan kükremeleri nedeniyle ormanın kralları olarak kabul edilir. Hayvan gerçekten kral olarak anılmayı hak ediyor. Bu büyük kediler yavrularıyla çok oyuncudurlar ama asla aslanın bir yabancıyla şaka yaptığını görmezsiniz.

Green Sowerby, Kenyanın Masai Mara Ulusal Koruma Alanındaki hayvanları foto çekiyordu. 69 yaşındaki adam onu ​​neyin beklediğini bilmiyordu. Muhteşem aslanı fark ettiğinde, ondan 40-50 metre uzaktaydı.

Adam kısa sürede dikkatini iyi bir fotoğraf çekmeye çevirdi. Ama aniden hayvan o kadar kükredi ki adam şok oldu. Doğanın kralının böyle bir cevap vermesini beklemiyordu. Daha sonra olan daha beklenmedik. Bir an sonra büyük kedi sanki havlamadığı gibi kameranın önünde gülümsedi.

Fotoğrafçı bunun hayattaki bir durum olduğunu fark edip hemen gülümseyen aslanı foto çekti. Adam sosyal sayfasından fotoğraflar paylaştı. Fotoğrafçı, canavarın kükremesiyle “Ben ormanın kralıyım” demek istediğini söylüyor.

Muhtemelen bir daha asla olmayacak olağanüstü bir olaydı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: