Kedi sadece babalık sorumluluklarından bıktı

İster insan olun, ister kedi olun, ebeveyn olmak çok zordur. Maine Coon Joker, kimse bir nesil yetiştirmenin ne demek olduğunu anlamıyor. Son zamanlarda gece gündüz bakılması gereken 4 güzel yavrusu oldu. Son zamanlarda, Joker halkı eğlendirdi.

Sahibi, ailenin babasının kameranın hemen altında uyuduğu bir fotoğraf yayınladı. Birçok kullanıcı kendisini Joker’de tanıdı ve diğerleri kedi için üzüldü. Fotoğrafta gerçekten yorgun görünüyor. Joker daha önce de hayranlarını şaşırtmıştı. Birçoğu büyüklüğüne hayran kalıyor.

Maine Coon’un sahibi, evcil hayvan tutmanın o kadar kolay olmadığını söylüyor. Zengin ve lezzetli yemekleri sever, bu yüzden sık sık sobanın yanında durmak zorunda kalırsınız. Joker genç ama şimdiden oldukça büyük bir kedi. Ustanın eline zar zor sığar. 

Kullanıcılar, Joker’in yüz ifadesinin bir insana çok benzediğini belirtiyor. Başkalarına küçümseme ve tembellikle bakar, bu da birçoklarında hassasiyete neden olur. Joker çocuklarını sever, en iyi babalık özelliklerini gösterir. Yavruları yalıyor, onlarla oynuyor ve hatta onları rahat sepetlerinde uyutuyor. Zor bir günün ardından kedi en sevdiği kanepede dinlenmeyi göze alabilir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: