Adele hayranlarını yine kızdırdı

Şarkıcı Adele, Londra’daki konserinin bazı detaylarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Adele, Hyde Park’ta gerçekleştireceği konserde sahne alacak müzisyenlerle fotoğraf çektirdi. O performans öncesi çok heyecanlı olduğunu itiraf etti.

Şarkıcı  “İnanılmaz bir konser olacak. Adele, “Sahneyi böyle kadınlarla paylaşmak için sabırsızlanıyorum” dedi. Samimi itiraf bir skandala neden oldu, şarkıcının hayranları ciddi şekilde kızdı. Gerçek şu ki, Adele Las Vegas’taki konser için yeni bir tarih belirlemedi. Amerikalı hayranlar ise yarım yıldır gösteriyle ilgili herhangi bir haber bekliyor.

Kırgın hayranlar bunları yazdı “Seni hayal kırıklığına uğrattım”, “Peki ya Vegas konseri?” “Vegas’a gelecek misin, gelmeyecek misin?”.

Son zamanlarda, Adele genellikle skandallarda ortaya çıkıyor. Çok uzun zaman önce, şarkıcı, aşırı çalışma nedeniyle Büyük Britanya Kraliçesi’nin tahta çıkışının yıldönümünde performans göstermeyi reddetti. Ondan sonra birçok kişi onun kibirli olduğunu açıkladı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: