Aktris Sopphie Marson yaşlanmayı sever

Yetenekli aktris Sopphie Marsonu genç ve güzel bir kız olarak hatırlıyoruz. Sevdiğimiz aktrisin 55 yaşında olduğuna inanmak zordur. Ama o bir zamanlar olduğu gibi aynı muhteşem ve takdire şayan kız olmaya devam eder.

Sophieye bazen “genç kadın” denir ve bu oldukça doğru. O gerçekte olduğundan daha genç görünüyor. Marson popüler ve yetenekli bir oyuncu olmaya devam eder.

İlk ilişkisini 16 yaşında yaşadı ve kısa süre sonra bir oğlu olduğu Andreii Zulavskyle evlendi. Mutlu evlilikleri 18 yıl sürdü.

Bir süre sonra Sopphie, Jhim Lemleyle evlendi ve çok güzel bir kızları oldu. Güzellik sırlarında samimi bir gülümseme ve doğal bir görünüm vardır. Sophieden yaşına rağmen nasıl bu kadar güzel, bakımlı bir kadını koruyabildiği hakkında bazı ayrıntıları paylaşması istendiğinde, her şeyden önce düzenli uyku ve sağlıklı beslenmenin gerekli olduğunu ısrar ediyor. O aynı zaman yaşlanmayı çok sevdiğini itiraf ediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: