Evsiz köpek kurtarılacağını anlayınca teşekkür etti

Kadın, kurtarılan köpek tarafından bu kadar çok kucaklanıp öpüleceğini hiç beklemiyordu. Yağmurlu bir gündü ve Chowder adındaki evsiz köpek korunmak için terk edilmiş bir bina buldu. Neyse ki, sevecen bir adam onu gördü. Adam ona yemek ve su verdikten sonra yardıma özel organizasyon çağırdı.

St. Louis barınağının Stray Rescue personeli hemen gelip 4 aylık hayvanı kurtardı. Dona isimli kurtarıcılardan biri onu arabasına almak istediğinde, akıllı hayvan kurtulacağını anlamış ve desteklerini mutlulukla kabul etmiş.

Onlara yardım etmeye gelen kurtarıcılar olduklarını anladığı için onlardan korkmadı. Barınağa giderken köpek kadına sarıldı.Rahatını ile emniyetini kadının kollarında buldu. O güvende olduğundan ve korunduğundan emin idi.

Küçük yaratık mutlu, eğlenceliydi ve etrafındaki herkese gülümsedi. Hayatı değişti ve şimdi iyi kalpli insanların bakımı altındadır. Chowder barınakta kalır ve diğer evcil hayvanlarla nasıl iletişim kuracağını öğrenir. Şimdi iyileşme sürecinde, nazik ve sevecen bir aile bekler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: