Kız, köpeğinin asla geri dönmeyeceğini düşündü

Kız sevgili köpeğini asla göremeyeceğini düşündü ama sonrasında heyecan verici bir şey oldu. Fergus adında köpek arabayla seyahat etmeyi sevmiyor. O korkunç günde bunu kanıtladı. Olay, Nashvile, Tennessede ailesi tarafından arabadayken meydana geldi.

Aniden araba durdu ve korkmuş hayvan arabadan kaçtı. Aile üyeleri onu her yerde aradılar ama bulamadılar. Köpek ortadan kayboldu. Onlar komşularına köpeklerinin kaybolduğunu haber verdiler. Kısa bir süre sonra çok sayıda insan aramaya katıldı.

Zavallı kız, hayvanı uzun süre aradıktan sonra, köpeğinin tekrar geleceği ümidini yitirmiş. Ancak aniden bir mucize oldu. Bir telefon geldi ve sevimli köpeğinin bulunduğu söylendi.

Bu sözleri duyduktan sonra mutluluğunu ve hislerini anlatmaya gerek yoktur. Fergus evde yaşayan bir hayvandır ve çoğunlukla içeride olmayı seviyor. Bundan dolayı o dışarıdayken aile onun için endişelenir. Bir araya gelmeleri izleyicilerin kalbini eritti ve birbirlerini ne kadar sevdikleri görüldü. Sahne çok heyecanlıydı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: