Kedi insanlardan yüzlerce şey çaldı

Tomas adlı bir kedi, İskoçyanın her yerinde hırsızlık alışkanlıklarıyla tanındı. Kedi on yaşında, eve her gün yeni bir şeyle gelir. Tomas sevdiği her şeyi çalar. Thomas ilk kez sahibi Fiona Lewis tarafından hırsızlık yaparken yakalandı.

Sekiz yıl boyunca yerel balıkçılardan avını kaptı, dükkandan ekmek çaldı, eve çorap, iç çamaşırı, ayakkabı, kısacası dişlerine takabileceği her şeyi getirdi. Fiona, kedi gibi davranışının nedeninin, eve ilk kez bir şeyler getirdiğinde, sahiplerinin kendisini övmesi olabileceğini düşünüyor.

Övülmenin yolunun bu olduğunu anlayarak her gün çalmaya başladı. Fiyona, “Sadece ilgi odağı olmayı seviyor” dedi. O, hırsızların hayvan olduğunun ortaya çıktığı ilk hikaye değil.

Bu tür başka hırsız kedi Amerika Birleşik Devletlerinde yaşıyor, ancak o ayakkabı konusunda uzman. Berlinde tilki ayakkabı “topluyor” ve Anapadan gelen yavru para çaldı.Geçenlerde Fiona, kayıp eşyaların sahiplerini bulmak için bir Instagram sayfası açtı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: