Banyo yapmayı seven kedi hikayesi

Çoğu kedinin banyo yapmaktan nefret ettiği sır değil. Çok gergin olurlar dahası pençeleriyle bize zarar verebilirler. Bu harika hayvanlar kendilerini yalayarak temizlemeyi tercih ederler. Ancak bazı kedilerin farklı tercihleri ​​olduğu ortaya çıktı.

Bu şirin kedinin adı Meepo. İki aylıkken yeni sahiplerin evine geldi. Bir veterinerce yapılan incelemede, kedinin uzun tüylü bir İngiliz cinsi olduğu ortaya çıktı. Bu, saçlarının kalın ve ince olduğu anlamına gelir, kürkü doğru tutmak, sık-sık yıkamak gerekir.

Sahipleri, evcil hayvanın zevkle banyo yapmasına hazır değildi. Meeponun kesinlikle suya karşı hiçbir şeyi yok, banyo yapmaktan hoşlanıyor. Bu süreçten zevk alıyor gibi görünüyor. Sadece yüzüne bakınız.

Ek olarak, banyo yapmak amacıyla çeşitli aksesuarları var.Meeponun nasıl duş aldığını görün. Bundan hoşlanıyor, hiç kaçmaya çalışmıyor. Temiz ve taze! Tüm kedilerin banyo yapmayı sevmesini dileriz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: