Köpek küçük battaniyesi olmadan hiçbir yere gitmez

Flynn’in insan annesi Shuana, sorunların üstesinden çıkmasına yardımcı olacak şeylerden birinin tesellisi olduğunun çok iyi farkında. Shauna köpeği hakkında şunları söyluyor. “Kaplardan, karanlıktan ve çantalardan nefret ediyor. Dişsiz ve pençesiz olan evlat edinilmiş kedimizden bile korkuyor. Aynada kendinden de korkar.”

Shauna küçük yorganı eve ilk getirdiğinde, köpeğinin onu bu kadar beğeneceğini bilmedi. O “Dükkandan bir tane battaniye aldım. Bunun kendisine ait olacağına hemen karar verdi. Etrafı göstermeye başladı ve hatta onu yürüyüşe çıkarmak için gönüllü oldu. Uyanır uyanmaz bunu evin ve bahçenin içinde sürükler” dedi.

Pek çok insan için küçük, önemsiz bir yorgan önemli değil. Ancak Flynn için bu battaniye çok fazlasını temsil ediyor. Bu ona korkularıyla yüzleşmek için ihtiyaç duyduğu korumayı sağlıyor.

Flynn, bahçesini ziyaret eden tavşanlardan ve sincaplardan çok daha büyük olmasına rağmen onlardan korkuyor. Battaniye, korkak bir köpeğin ihtiyaç duyduğu korumayı sağlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: