Barınaktan evlat edinilen köpek geceleri uyumadı

İnsanlar bu davranışın nedenini anlayamadı. Öğrendikleri yürekleri dağladı. Bu üzücü hikaye, dünyadaki birçok insanın kalbine dokundu. Bir aile bir köpek almaya karar verdi. Bu nedenle bir barınağa gittiler ve sevdikleri bir köpeği sahiplendiler. Hayvan hemen ailenin tam teşekküllü bir üyesi oldu ve aynı zamanda çocuklarla oynamayı çok sevdi.

Ancak zamanla, sahipleri evcil hayvanlarının tavrının arkasında garip bir şey fark etmeye başladılar. O geceleri yatak odasının kapısına yürüdü ve onlara dikkatle baktı. Köpeğin bu davranışı aileyi endişelendirdi ve onunla birlikte veterinere gittiler. Doktor köpekte herhangi bir sağlık sorunu bulamadı. O tamamen sağlıklıydı. Köpeğin alındığı barınağa gidilmesine, gece uyanıklığı hakkında bir şey öğrenmek için personeliyle konuşulmasına karar verildi.

Ailenin dört ayaklı arkadaşları hakkında öğrendikleri onları gözyaşları getirdi. Köpeğin eski sahibinin ona uyku ilacı verdiği ve yavruyu barınağa aldığı ortaya çıktı. Zavallı köpek, sahibine veda edemedi. Bu nedenle köpek artık geceleri bile sahiplerinden ayrılmak istemeyecektir. Onu sığınağa götürmelerinden korkuyordu.

Yeni aile, köpeğinin yanlarında kendinden emin ve güvende olmasını istedi. Böylece yavruların uyudukları yatak odasında uyumasına izin verdiler. Yavruyu ne kadar sevdiklerini ve onlar için ne kadar önemli olduğunu gösterdiler. Yavaş yavaş, köpek onların sevgisini ve bakımını kabul etti. Şimdi o gelmiş geçmiş en mutlu çocuk.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: