Büyük patileri ile masaj yapabilen benzersiz kedi

Amerikadan Justin Craigle oldukça ilginç bir olay yaşandı. Bir evcil hayvan evlat edinmek istediğinde, amacını gerçekleştirmek için hemen yakındaki barınağa gitti. Justin, evi eğlenceli hale getirmek için sıradan kediyi evlat edinmek istedi.

Ancak o olmadı. Daha doğru oldu, fakat her şey adamın planladığı gibi değildi. Kader ona oldukça sıra dışı evcil hayvan verdi. Kedi üç patisinde yedi, dördüncü patisinde daha az parmağı olduğu için benzersiz.

Dolayısıyla, görsel olarak, hayvanın vücuda tamamen orantısız olan çok büyük pençeleri var. Justin harika kediyi gördüğünde onu seçti. Phil adında kedi eve öyle geldi. Philin her gün sevgili sahibine sonsuz sıcaklık ile özen gösterdiğini dikkat çekicidir.

Adam, kedi büyük pençeleriyle masaj yapabildiği için evcil hayvanından memnun.Adam Phil’n bunu profesyonel bir masaj terapistinden daha kötü yapmadığını söylüyor. Ayrıca kedi patilerinin bolluğu masaja özel bir fayda sağlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: