Üzgün ​​köpek 2 yıl barınakta kaldı

Pakkita Arjantinde bir köpek barınağına götürüldüğünde, personele onun sokaklarda bulunduğu söylendi. Köpek korkmuştu, tamamen yalnız idi. Pakkita, Sylvia Ferreira dahil olmak üzere merkezin gönüllülerinden çok memnun kaldı. Köpek, iki yıl boyunca hayvan barınağında kaldı. Yetkililer, sahibini veya onu tanıyan birini bulamadı.

Ne yazık ki, Pakkita çok depresif ile kafası karışıktı. Yavrular kolayca yeni sahiplerini bulabilirken, Pakkita beklemeye devam etti. Buna karşılık, Arca Animal gönüllüleri Pakkitaya bir ev bulmak için ellerinden geleni yaptılar. Potansiyel sahiplerin ilgisini artırmak için onun fotoğrafını Facebookta yayınlamaya karar verdiler.

Hemen bir kadından bunun oğlunun köpeği olduğunu söyleyen bir mesaj alırlar. Kadın, oğlunun Pakkitayı bir daha asla göremeyeceğini düşündüğünü söyledi. Ertesi gün Ariel, onun gerçekten köpeği olduğundan emin olmak için barınağa geldi. Açıkçası, Pakkita Arielin gerçek sahibi olduğundan emin olmak zorundaydı.

Sığınmacılar Pakkitayı getirdiğinde kendini güvensiz hissetti. Onlardan biriyle saklandı ve dikkatlice koklamaya başladı. Sonunda tanıdık kokunu aldı, Arielin kim olduğunu tam olarak anladığı anı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: