Güzel köpek yavrusu yerde yatıyor, dinleniyor

Köpekleri sevmemizin nedenlerini sayamayız. Onlar bizim için canlarını bile vermeye hazır tüylü dostlarımız. Bu hayvanlar en iyi kucaklaşmaları sağlar, bizi koşulsuz ve gerçekten hiçbir fayda sağlamadan severler. Kalbimizi eritebilecek özelliklerinden biri de şirinlikleri. Bugünkü sevimli köpek yavrusu aynısını yaptı. Neyse ki o an kameralara yakalandı! Birçok görüntülemeden sonra büyük bir İnternet hissi haline geldi.

Bir köpek yavrusu sadece yere uzanmaya ve yağmur manzarasının tadını çıkarmaya karar verdi. Diğer köpekler yağmurda barınak ararken, bu minik köpek arka bacaklarını çaprazlayarak yuva yapıyor. Sanki en iyi şovu izliyor.

Bu, Çinin Guangdong Eyaletindeki Dongguan Şehrindeki evinin önünde yağmurlu bir günün tadını çıkaran minik köpek yavrusunun kısa ama son derece sevimli bir görüntüsü. Köpek sahibinin dediği gibi, köpek yağmur yağdığında dışarı çıkmak için sabırsızlanıyor. Yapmayı sevdiği şey yağmurlu havanın tadını çıkarmak.

Yavru köpeğin ne kadar sakin ve rahat olduğunu izleyin.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: