Ebeveynler oğullarını Cadılar Bayramında korkutmaya karar verdiler

Cadılar Bayramı, Amerikalıların dört gözle beklediği özel tatil. Hem çocuklar hem de yetişkinler buna katılır. Maskeli baloların farklı kostümlerinde memnuniyetle giyinirler, yüzlerini tatil temasına boyarlar. Örneğin, genç bir adam bir Cadılar Bayramı korku filminde bir manyağı oynamaya karar verdi. Çocuktan genç komşuyu tebrik etmesi istendi, ancak sonuç çok beklenmedikti.

Ebeveynler, çocuklarının amcasına korkunç bir takım elbiseyle nasıl davranacağını merak etmeye başladı. Hatta çocuğun komşusuna dikkat etmediği ortaya çıktı ve anne ve baba oğullarını büyük amcaya odaklayınca oğul kimsenin beklemediği gibi davrandı. Çocuk hiç korkmadı, kötü amcasına sarılmaya karar verdi.

Video hemen viral oldu. Videoyu izleyenler çocuğun hareketinden etkilendi. Bununla birlikte, çoğu, çocuğun manyak rolundan tamamen çıkmadığına üzüldü. Diğerleri ebeveynlerini suçladı.

Bu inanılmaz derecede komik. Korkunç amcaya şefkatle davrandı ve ona sarılmayı teklif etti. Ebeveynler, siz nesiniz, bunu küçük bir çocukla yapmak mümkün mü? Çocuk melek gibi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: