Kedi yavrularını benzersiz bir şekilde kurtardı

Bu hikaye Krasnoodar bölgesi Labbinsk şehrinde yer aldı. Bir kafenin penceresine sokak kedisi geldi. Daha sonra patileriyle camı çizmeye, miyavlamaya ve insanları çağırmaya başladı. Birkaç kişi kediye bakmak için dışarı çıktı. Ancak işçiler hayvanı uzaklaştırmaya karar verdiklerinde bunun için ayağa kalktılar.

Genç çift, kediyi almaya karar verdi. Ama kedi kızın elinden kurtulup kendisine onu aramaya başladı. Çift, kediyi ormana kadar takip ederek kedi onları bir karton kutuya götürdü. Bu insanlar hayvanı takip etmekten emin değillerdi fakat bir şey onları kediyi takip etmeye yöneltti.

Kutu tamamen mühürlenmişti, yolun ortasındaydı. Kedi kutuyu kaşımaya ve sinirlenmeye başladı, daha sonra adam onu açtı. Yeni doğan kedi yavruları içeride yatıyordu. Kedi bebeklerin üzerine atladı ve onları besleyip yalamaya başladı. Çift kutuyu alarak eve taşıdı.

Şimdi çocuklar ve cesur anneleri gözetim altında. Sevgi dolu eller bulacaklar. Çift, kedi annesinin cesaretini ve azmini takdir etti ve onu kendilerine saklayacak.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: