Köpek dikkatsizlik nedeniyle ağladı

Büyük şehirlerde genellikle sokak hayvanları bulabilirsiniz. İnsanlar sıkıcı oyuncaklar gibi onlardan kurtulur. Bir köpek hastaysa, yaşlıysa veya bir kişinin planlarını bozuyorsa, çöp gibi atılır. Her gün yüzlerce insan yanlarından geçiyor, bu talihsiz gözleri görüyor ama gündelik sorumluluklarıyla meşgul. Bazıları açlarla ilgilenir, bazıları endişelenir.

Onları bir tehditle karıştırarak onlara zarar vermeye bile hazır insanlar var. Ama bu diğer insanlarla ilgili bir hikaye. Yerel halk, şehirde yaşlı, sıska bir Alman Çoban köpeğinin yaşadığını öğrendi. Köpek bir şekilde tuzağa düştü, bir nehir kanalında yaşadı, açlığa mahkum edildi

Bir grup gönüllü nehre indi ve köpeği besledi. Bir adam uzun zamandan sonra ilk kez köpeği okşadığında hayvan ağlamaya başladı. Artık insanlardan nezaket beklemiyordu. Şimdi Biggie adlı köpek sağlıklı, iyi beslenmiş ve seviliyor. Ona sevgi dolu bir sahip buldular.

Bu köpek gibi, aynı binlerce hayvan var. Yardıma, sevgiye, şefkate ihtiyaçları var. Bu gözleri geçmeyin. Onları iyi yapmaya karar verirseniz, yüz kat cömert geri dönüş sizi bekler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: