Köpek, dikkat ve tedavi için bacağının kırıldığını gösteriyordu

Köpekler inanılmaz yaratıklar. Birçoğu özellikle kendilerine iyi davranıldığı zaman sosyaldir. Bu hikayenin kahramanı, yeni insanlarla tanışırken öyle bir davranış sergiliyor.

Bu köpek, yoldan geçenlerin dikkatini çekme ile misafirperverlik isteme konusunda yeteneklidir. Yerel halk tarafından Ge adlandırılan Bangkok’tan bir sokak köpeği, periyodik olarak kırık bir pençesi varmış gibi davranıyor. Bunu çok inandırıcı bir şekilde yapıyor.

Video, köpeğin oyunculuk yeteneğine inanan turistlerden biri tarafından çekildi. Videoda Genenin patisiyle nasıl yan yattığı belli ancak kişinin dikkatini çektiğini fark eder etmez mutlu bir şekilde ayağa fırlıyor, koşmaya başlıyor.

Köpeği düzenli besleyen yerlilerden biri, eylemcilerin onu veteriner kliniğine götürdüğünü söyledi. Bir dizi çalışmadan sonra doktorlar, köpeğin patilerinde her şeyin yolunda olduğu sonucuna vardılar. Bebek sadece insanları eğlendirmeyi, ilgi odağı olmayı sever.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: