Adam ormanda altı yavru buldu

Soğuk bir Aralık sabahı, bir adam ormanda yürürken altı küçük tüysüz köpek yavrusu buldu. Zavallı kızlar berbat görünüyorlardı, ısınmak için birbirlerine sokulmuşlardı. Annelerinin yanlarında olmadığı belliydi, bu koşullarda uzun süre dayanamazlardı.

Adam yavruları Alabama’daki yerel bir sığınağa götürdü ve uzmanlara teslim etti. Veterinerler yeni hastalarının durumundan şok oldular ve cinsi tanıyamadılar. Barınak görevlileri hemen tedavi etmeye başladı. Uzmanlar onları tarttı ve küçük cocker spaniel olduklarını belirlediler.

Yavrular yavaş yavaş iyileşmeye başladı. Yeni sahipler tıbbi prosedürler uygulamaya devam etti. Aktif olarak kilo alıyorker, bir süre sonra onların cocker spaniel olmadığı anlaşıldı. Safkan Pirene dağ köpekleri oldukları ortaya çıktı.

Bu cins köpekler etkileyicidir ve mükemmel çobanlık becerilerine sahiptir. Ortalama olarak, koyda 70 santimetreye kadar büyürler ve 50 kilograma kadar çıkarlar. Yeni sahipler, yavruların sadece birkaç ayda nasıl büyüdüğünü gösteriyor. Şimdi onların küçük, kel bir top olduklarına inanmak zor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: