Sokak kedisi birçok kişinin kalbini kazandı

Kedi, The Mandaloriandan bebek Yodaya benzerliği için sosyal medyanın gerçek yıldızı oldu. Görünüşü popüler Sttar Vars filmindeki Usta Yodanın karakterine benzeyen kedi, Kuzey Carolinada bulunan barınağa girdi.

Bir veteriner asistanı Jana Avilles tarafından yayınlanan alışılmadık evcil hayvanın fotoğrafı anında viral hale geldi. Bunun sonucunda bebek ünlü oldu ve milyonlarca kullanıcının kalbini kazandı.

Kedi barınağa ilk geldiğinde, yaralı bir pençe ve göz hastalığından muzdaripti. Ayrıca, biraz yetersiz beslenmişti. Ama bu kulaklı prensesi daha az güzel kılmadı. Barınak çalışanları hemen ona aşık oldu.

Dikkatli internet kullanıcıları, hayvanın ünlü usta Yodaya dış benzerliğini buldu. Sosyal medya kullanıcıları ona “Bebek Yoda Kedi” adını verdi. Yazarı, barınaktaki yüzlerce hayvanın iyi sahiplerini aradığını, büyük bir sevgi ve bakıma ihtiyacı olduğunu söyledi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: