Kedi yavrularıyla sincap yetiştiriyor

Bu kedi sevgi dolu bir ailede yaşıyor. 6 sevimli kedi yavrusu doğurdu ve onlara şefkatli bir anne oldu. Bir gün sahibi ile çocukları bir parkta yerde yeni doğmuş bir sincap buldular. Düştüğü yuvayı bulmaya çalıştılar fakat göremediler. Zavallı bebek yemek ile ısı olmadan ölebilir.

Sonrasında anne bebeği kedinin yardımıyla kurtarmaya karar verdi. O sincabını eve getirdi, besledi, yavru sincabı dikkatlice annenin ve yavru kedilerinin yanına koydu. Kedi annesi hemen bebeği yalamaya başladı.

Sincap, yeni aileye başarıyla yerleşti, iyi besleniyor ve büyüyor. Yeni erkek ve kız kardeşlerinden 6’sı onunla zevkle oynuyor. Koruyucu anne en şirin sincabı kendi yavru kedileri kadar sever. Her zaman sıcak sarılmalara açıktır.

Bu aile ve nazik kedileri sayesinde bu minik hayvan vefat etmedi. Aksine, yeni annesinin ve kardeşlerinin sıcaklığından hoşlanır. Ne yazık ki, zaten yeni hayata adapte olduğu için park hayatına geri dönemeyecektir. Ama ailesiyle birlikte parkları gezmekten mahrum değildir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: