İnanılmaz cesur köpek sahibinin hayatını kurtarmayı başardı

Jake Atkins arkadaşıyla ava gitti. Onlar kurbanlarını bekleyerek saklandılar, ancak o gün onlara şans getirmedi. Oğlanlar suya yaklaştı. Ama Jake bataklığa girdi ve sıvı çamura düştü. Kendi başına dışarı çıkamadı. Arkadaşı yardım etmeye çalıştı ama o da bataklığa saplandı.

Onlar 911’i aradılar ve kurtarıcıları beklediler. Ama oraya varır varmaz, inanılmaz şey ortaya çıktı. Kurtarma ekipleri onlara yaklaşamadı. Onları kurtaran ekip bataklığa girmek zorunda kaldı ve bu çok büyük bir riskti.

Oğlanlar daha fazla sıkışmamak için hareket etmeye korkuyorlardı. Hayatları gerçekten tehlikedeydi, kimse bir çıkış yolu bulamıyordu. Sonrası köpeği Otisin aklına iyi fikir geldi.

Köpek yavaş ve çok dikkatli yürüdü. Galiba köpek, kurtarıcıların fark etmediği yolu seçebilidi. Jace “Otis bize yardım etti. İpi getirdi ve bana ve arkadaşıma yardım etti. O inanılmazdı.” diyor. Köpek çok yorgundu fakat tekrar sahibinin yanında olduğu için mutluydu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: