Bu kayıp kednin sahibinin onu nasıl bulduğu çok şok edici!

Kehanet rüyası, ev sahibinin terk edilmiş bir kilisede kayıp kedisini bulmasına yardım etti.
Nicky Meiring-Thomas, İnka adlı kedisini aniden kaybolduğunda kalbi kırıldı ve hayvanı aramak için birkaç gün boşuna geçirdi.

Galler sakini, evcil hayvanın bir yerde trajik sonunu ve asla geri dönmeyeceği en korkunç seçeneği düşünmeye çoktan başladı, ancak burada kader aniden duruma müdahale etti. Bir gün Nikki sabah saat 4’te uyandı çünkü garip bir rüya gördü. Rüyaya göre kayıp kedi, kadının evinin yakınında bulunan terk edilmiş St. David Kilisesi’nde kendini buldu. Ertesi gün bu kadın, kendi güvenine gülerek yine de kilise binasını incelemeye karar verdi ve İnka’yı orada gerçekten keşfettiğinde inanılmaz derecede şaşırdı ve sevindi. Hayvan binaya kırık bir pencereden girmiş, ancak geri dönemedi. Elbette, ev sahibesi evcil hayvanı zor bir durumdan kurtardı.
Kedinin hikayesinde hiçbir yalan söylemediğini garanti eder. Şimdi Nikki, belki de altıncı bir hissi olduğunu ya da ailesinde cadılar olduğunu düşünüyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: