İtfaiyeciler tarafından kurtarılan rakun, yiyecek çalmaktan “utanıyor”

Birkaç gün önce, Gürcistan, Dalton şehri itfaiyecileri bir hayvanı kurtarmak için bir çağrı aldı. İlk defa bir hayvanı kurtarmadığı halde muhtaç olanın bir rakun olduğunu öğrenince şaşırdılar.

Dalton İtfaiye Departmanı Facebook’ta “İtfaiyeci olduğunuzda günün size neler getireceğini hayal bile edemezsiniz. Bunlar ağaçların üzerinde yardıma ihtiyacı olan kediler, ama bir rakun mu? Bu yeniydi”diye yazdı.


İtfaiyeciler, beklenmedik bir nedenden dolayı fotoğrafın viral olabileceğini düşünmediler. Kısa süre sonra hayvanı kurtardıktan sonra birkaç fotoğraf çektiler. Rakun pozu herkesi güldürdü. Aşağıdaki fotoğraflardan biri, rakunun yaptığı şeyden ne kadar utandığını gösteriyor.

Bu, fotoğrafı sosyal ağlarda paylaşmayı bırakamayan birçok insanın gününü güzel hale getirdi. Rakunun yaptığına çok pişmanmış gibi kameraya bakışına kafayı takmışlardı.Kimse onu yargılayamaz, muhtemelen yiyecek çalmak için bir eve gizlice girmiştir. Çalışanlar, hayvanın dersini aldığını ve yiyecek arayışında daha az maceracı olacağını umuyor.

shy raccoon
https://www.facebook.com/CityOfDaltonFireDepartment/photos/a.306614429448229/3991811614261807/
Credit: City of Dalton Fire Department

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: