Sağır köpek barınaklarda gezindi ve sonunda yuvasını buldu

Pek çok insan, en güzel, sağlıklı olanı bulmak için hayvanları barınaklardan alır. Shirro adında köpek yavrusu sağır, kısmen kör olarak doğdu ve bu da değerli sahiplerini bulmayı çok daha zorlaştırdı. Kendisini iki sığınakta buldu ve onu eve götüren insanlardan dört kez geri döndü. İki yıl önce, gerçek sahibiye tanışacak, gerçek kaderini onunla birlikte bulacak kadar şanslıydı. Köpek şimdi sahiplenilen hayvanlara bakıyor, onları sakinleştiriyor ve destekliyor, onlar ise karşılık veriyorlar.

Sahibi bir kez hayvanları eve getirdi. Shironun onlara kayıtsız olmadığını fark etti. Onları teselli ederek önemser. Shirro geçenlerde Tolly adında bir yavrusu evlat edindi. Cheryl eve yetersiz beslenmiş, çok korkmuş hasta vahşi kedi getirdi. Shirro, rahatlamak ve sakinleşmek için hemen kurtarmaya geldi.

Köpek yavru kedi için o kadar endişeliydi ki kafesten bir dakika bile ayrılmadı. Bir süre sonra kedi iyileşmeye başladı, Shirronun çabaları sayesinde yeni yerine alıştı. Flaffee böyle bir özen karşısında şok oldu. Bazen köpek kafese girer ve kedilerle vakit geçirir.

Bütün hayvanlar onun için deliriyor. Shiro, efendisinin yeni hastalarla ilgilenmesine yardımcı olmaktan mutluluk duyar. İşitme eksikliği ve zayıf görüş Shirroyu engellemez. Shirronun diğer hayvanların mutlu olmasına yardım edebileceği sevgi dolu bir ev bulması harika.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: