Yaşlılık bile bu sevimli köpeği sevdiği şeyi bırakmaya zorlamaz

Annesini çok seven yaşlı bir köpek olan Tessa ile tanışın. Onun için oyuncak muz her şeyden önce en çok sevdiği şeydir. Sıradan bir oyuncak olmasına rağmen, hayatını onsuz hayal edemez.

Sahibi Shanna Lauren, Tessa için bir oyuncak aldı ve sonra başka bir köpek güzel oyuncağı kırdı. Başka bir oyuncak almak için mağazaya gittiğinde, bu garip muzun en iyi seçim olduğunu düşündü.

Misafirleri olduğunda, Tessa herkese göstermek için en sevdiği oyuncağını getirir. Köpeğin dışarı çıkması gerektiğinde bile güvenli bir yerde kalması için yatağına yatırır. Tessa oldukça yaşlı olmasına rağmen, ayrılmaz arkadaşından ayrılmayı reddediyor. Görme ve işitme duyusunu kısmen bile kaybetmiş ama oyuncağına çok dikkat ediyor.

Güzel köpek, misafirlerin oyuncağını takdir etmesi ve hayranlığını ifade etmesinden memnundur. Bu mucize için sıradan bir oyuncak değil, onsuz yaşayamayacağı hayatıdır. Tessa, kaç yaşında olursak olalım, hayatımızda onsuz yaşayamayacağımız bazı önemli şeyler olduğunu herkese kanıtlıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: