Barınak köpeği sonunda sevgi dolu bir aile buldu

Janicce adında bir köpek, hayatının çoğunu bir barınakta evlat edinilmeyi bekleyerek geçirdi. Barınak görevlileri sevgilisine yuva bulmak için ellerinden geleni yaptı. İki yıl sonra, Janice barınağın en uzun yaşayan sakini oldu. Bazı nedenlerden dolayı, gelecekteki sahiplerle yapılan tüm toplantılar başarılı olmadı.

Janicce üzgündü. Herkes diğer köpekleri evlat edinerek onun yanından geçti. Barınak çalışanları, kimsenin böyle harika bir köpeği evlat edinmek istemediğini anlamadı. Sebeplerden biri, kedilerle tutulamamasıydı. Ya da o çok aktif bir köpek değildir.

Nedense, gelecekteki sahipleri yüzüne bakarak ne kadar güzel olduğunu fark etmediler. Janicce talepkar bir köpek değildir. Sadece biraz ilgiye ihtiyacı var ve sonra yatağa gidiyor. Personel ona bir ev bulmak için daha da çok çalıştı.

Sonuç olarak, başardılar. Tatlı bir aile Janiccenin hikayesini gördü ve şöyle dedi: “Bu bizim köpeğimiz.” Janicce onlara ilk görüşte aşık oldu. Barınak personeli, Janiccenin bir nedenden dolayı insanlarını çok uzun zamandır beklediğine inanıyordu. Kader, uzun süre bekledikten sonra en iyi aileye sahip olduğuna karar verdi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: