Nazik kadın köpeğine bir palto verir

Cambridge, Massachusetts’te otobüs beklerken Kristina ve meslektaşı aniden annesinin emrine itaat eden bir köpek gördü. Yavrunun annesi postaneye gitmek istedi. Bu yüzden köpeği dışarıda bırakmak zorunda kaldı.

Köpeği ağaca bağladıktan sonra içleri ısıtan bir şey oldu. O hemen paltosunu çıkardı, köpeğin etrafına sardı, yavrunun güvenli ve sağlam olduğundan emin oldu. Köpek, annesinin sıcak ve rahat paltosunu giydiği için heyecanlı ve mutluydu.

Belli ki kadın köpeği içeri alacaktı ama buna hakkı yoktu. Bu yüzden, onu beklerken yavrunun sıcak olduğundan emin oldu. Postaneye giderken heyecanını belirten Hollie’nin yanından geçen anne, yaptığının tatlı olduğu için herkesin şaşırdığını söyledi. O Hollie’ye teşekkür etti.

Kaldırımda sabırla annesini bekleyen köpeği izlemek çok güzeldi. Yavrunun fotoğrafını çekmeden veya olumlu yorumlar yapmadan kimse geçemezdi. Sonunda Hollie’nin otobüsü geldi ve yavruya veda etmek zorunda kaldı.İnsanların evcil hayvanlarıyla nasıl bu kadar ilgilenebildiği şaşırtıcı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: