İki kız çocukluktan beri arkadaş, bu sırrı bilmiyorlardı

İnsanların akrabalarını onlarca yıl sonra bulmaları sadece Hint filmlerinde değildir. O gerçek hayatta olur. Amerikalı Asley Thomas ile Toya Wimberly, küçüklüklerinden beri arkadaştırlar. Touya liseye geçtiğinden beri, kendisinden bir buçuk yaş büyük Ashley’nin vesayeti altına alındı. Kızlar hızla arkadaş oldular ve kelimenin tam anlamıyla ayrılmaz oldular.

Thomas ile Wimberly aynı müziği, filmleri ve oyuncuları sevdiler. Giyim tarzı bile aynıydı. Genel olarak, kızlar sadece arkadaştan daha fazlası oldular. Ashley yetim büyüdü. Anne hala küçükken öldü ve kız babasını tanımıyordu. Üvey babası onu yetiştirdi. Toya ise tam bir aileye sahipti.

Kenneth Wimberley, kızının kız arkadaşına karşı çok nazikti. Sık sık birlikte oynadılar ve yürüyüşe çıktılar. Ashley ve Toya on yedi yıldır arkadaştırlar. Bir gün, annemin arkadaşı Thomas, sosyal medyada Kenneth’in kızlarla bir fotoğrafını gördü. Asleye sırrını açıkladı: Bay Wimberley onun babasıdır. Şok oldu, arkadaşına gelerek ona her şeyi anlattı.

Toya bir DNA testi yapmayı önerdi. Kızların gerçekten akraba olduğunu gösterdi. Kenneth öğrendiğinde uzun süre buna inanamadı. Sonuçta, Asleynin kısa bir ilişkisi olduğu annesi, ondan bir çocuk beklediğini ona söylemedi. Wimberley “Bir kızım daha olduğunu öğrendiğim için mutluyum”diye itiraf etti.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: