Veteriner evsizlerin hayvanlarını ücretsiz olarak iyileştiriyor

Dünyada hala gerçek sevgi ve nezaketin var olduğu bir gerçek. Gerçeğin parlak örneği, ihtiyacı olan hayvanları tedavi etmek için sokaklarda dolaşan California’dan veteriner Kwane Stewart.

Tüylü arkadaşlarımız için zengin ya da fakir olmamız önemli değil. Bizden büyük beklentileri yok. Ancak sokaklarda yaşayan insanların evcil hayvanları sağlık sorunları yaşayabilir ve çoğu zaman dikkatsiz kalırlar. Evcil hayvanı olan kişiler, hayvanda rahatsızlıklar olduğunda veya tıbbi bakıma ihtiyaç duyduğunda veterineri ziyaret etmenin ne kadar önemli olduğunu anlayacaktır. Bu gerçek, kahramanımızın sokak hayvanlarını düşünmesine, yardım etmek için onlara gelmesine sepeb oldu.

Adam hayvanlara destek etme konusundaki ilk adımlarını 2011’de başlattı. Görevinin açık olduğunu biliyor. Bu olabildiğince çok evsiz insana ile hayvanlarına yardım etmektir. İlk kez nasıl öyle deneyim yaşadığını ve olaydan sonra yeni ve yeni evsiz insanlar, ile hayvanlarla tanışmak için sokaklarda yürümeye başladığını anlatıyor. Bu adam sadece nazik bir jest yapmakla kalmıyor, aynı zaman muhtaçların kalbini ısıtıyor.

Yıllar boyunca, bu adam yaklaşık 400 hayvanı ücretsiz tedavi etti. Son zamanlarda GoFundMe sayfası oluşturarak insanların bu görevde paralarını kullanmalarına izin verdi. Stewart, deneyimin onu dünyaya yeni gözlerle bakmasını sağladığını söylüyor.
Veteriner, sokak insanlarıyla konuştuktan sonra hayatının nasıl değiştiğini anlatıyor. Bizden daha cömertler ve evcil hayvan evlat ediniyorlarsa hayvanlarının doymasını sağlıyorlar. Stewart bir şeyleri değiştirmek istiyor ve motivasyonunu sokaklarda yaşayan bu insanlarda ve hayvanlarda buluyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: