İki cesur polis korkmuş bir atı ateşten kurtardı

Yangınlar her zaman tahmin edilemez, çok korkutucu. İnsanların ne yapacağına karar verememesi için paniğe neden olabilir. Bu özellikle hayvanlar için geçerlidir. Bir yangın durumunda, bazen bazı hayvanlar kaçmak yerine ayağa kalkar ve hiçbir şey yapmazlar.

Aynı şey Kızıl Çiftlik’teki at için de oldu. Ahır yandığında, izlemekten başka bir şey yapmadı. Neyse ki, iki polis, Christian Hanus ve Matthew Reyes, Phoebe adlı bir atın yardımına koştu.

“İçeride kimse var mı” diye bağırarak yanan ahıra koşarlar. Bir kadın, ahırda huşu içinde duran Phoebenin atından başka kimsenin olmadığını söyledi. Ahıra girdiklerinde, atı yanan ahırdan çıkarmak için muhtemelen ekip çalışmasına ihtiyaç duyacaklarını anladılar. İçeride kimsenin olmadığına inanarak korkmuş ata bağırdılar, onu hareket etmeye zorlamaya çalıştılar.

İp ve insan gücü yardımıyla memurlar Phoebe’yi dışarı çekmeyi başardı. Reyes, zaman olmadığını bilerek çok hızlı hareket etti. Halatı ata taktı ve onu çıkarmaya çalıştı. At güvendeydi. Neyse ki yaralanmadı, genel olarak kimse ciddi şekilde yaralanmadı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: