Polis evsiz bir pitbull yavrusunu evlat edindi

Geçmiş yıl, poli görevlisi O’Hanlon, sokakta yakası olmayan, kafasında yara olan bir pitbull yavrusu buldu. Onu aldı ve tedavi için en yakın kliniğe götürdü. O konuda, çoğu durumda bu tür hikayeler sona ermeli, ancak bu sefer değildir.

Memur bir süredir evcil hayvan beslemeyi istediği için bu köpek yavrusu hakkında düşünmeden edemedi. Yavruyu barınakta bıraktıktan 20 dakika sonra onları aradı, yavruyu alma niyetinde bulunduğunu söyledi.

Barınak çalışanları onu tedavi ederek köpek yavrusunu mikroçip için taradı. Sonra bir süre sahibinin gelmesini beklediler fakat bu hiç olmadı. Böylece memur barınağa geri döndü ve üç aylık köpek yavrusunu evlat edindi. Memur, kendisinin ve nişanlısının pitbulla sahip olmayı hayal ettiği için tarafsız kalamayacağını itiraf etti.

Köpeğe Thor adını verdi. Memur, Thorun onunla tanışmadan önce nasıl bir hayatı olduğunu bilmiyor. Ancak yavru köpeğin geleceğinden %100 emin. Hayatının geri kalanında hayvan tabbi mutlu olacak.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: