Yol kenarında dev bir köpek koşuyordu

Bu hikaye Finlandiya’da yer aldı. Otobüs şoförü rotasının son turunu yapmak zorunda kaldı. Adam çok az kaldığını biliyordu ama çok yorgun olduğu için derin bir iç çekti.

Son durakta kimse yoktu, sadece yolun kenarında büyük bir köpek yürüyordu. Kendisi nedenini bilmiyordu ama sürücü kapılar açık oturmaya karar verdi. Sebebi, bu kasabada nadiren sokak köpekleri olduğu için muhemelen meraktı.

Köpek başıboş biri gibi değildi. Sanki alışılmış gibi salona girdi ve sakince adamın yanına oturdu. Adam, köpeğin davranışından, hem de insandan korkmadığı için onun sokak köpeği olmadığını anladı ve onunla kolayca iletişim kurmayı başardı.Galiba o sadece kayboldu.

Ona tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Sürücü onu otoparka götürdü ve ardından hayvan kurtarma servisiyle temasa geçti. Bu adam sayesinde köpeğin sahipleri bulundu. Yürürken kaçtığı ortaya çıktı. Avludaki şenlikli havai fişeklerden korktu. Çok şükür durumu iyi ve evine döndü.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: