Zavallı kedi yavrusu kamyonda uyudu

Bir gün kamyon şoförü olarak çalışan adam yolda neredeyse küçük bir taşa çarpacktı. Bu taşın bir kedi yavrusu olduğu ortaya çıktı. Ormanlarla çevrili yol boyunca sürünerek ilerledi.

Yavru kedi ormanda mı kaldı yoksa orada mı doğdu bilinmiyor ama yolda yapayalnızdı. Küçük yavruyu aldı ve doğruca veterinere gitti. Orada ona bir enjeksiyon yapıldı. Sonrasında o kamyonda uyudu. Kamyon şoförü kediyi uyandırmak istemedi. Tüm yol boyunca onun nefes almasından zevk aldı.

Adam kedi yavrusuna aşık oldu. Ama ne yazık ki alerjisi olduğu için kediyi okşayamadı. Böylece yavru kedi için sahiplerini aramaya başladı.

Açıklamanın ardından iki kişi yavru kediyi evlat edinmek istedi ancak adam onların gözlerinde hayvana olan sevgi ve şefkati görmedi. Arama kolay olmadı ama sonunda sokak kedisini evlat edinen iyi insanlar bulundu. Dünyada yabancılara kendilerininki gibi değer veren bu kadar nazik, sevecen insanların olması harika değil mi?

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: