Köpek durmadan havladı

Bir gün Emma adında bir kadın, köpeğinin bir şekilde halıda aniden havlamaya başladığını fark etmiş. Aynı zamanda, hayvan bir zamanlar tam da bu yerde oldukça tuhaf davranıyordu.

Birkaç gün geçti, ancak köpeğin davranışı değişmedi. Aynısını üstelik halının ortasında yaptı. Sonrasında Emma, ​​köpeğin bir sebepten dolayı böyle davrandığını fark etti ve halıyı kaldırmaya karar verdi. Halının altı boştu ama köpek aynı şekilde devam etti.

Sonrasında kadın yerden birkaç tahta aldı. Asıl sürpriz orada onu bekliyordu. Bir anne ve opossum yavruları tahtaların altına toplandı. Ailenin annesi önce çocuklarını korumaya çalışarak saldırganlık göstermeye başladı. Bu yüzden onları taşımak imkansızdı. Kadın onları izlemeye karar verdi. Daha sonra yerin altında sekiz yavru olduğunu hesapladı.

Kadın, özellikle onlar için, büyüdüklerinde taşınabilecekleri geniş bir ev inşa etti. Orada dinlenen anneleri gönülsüz sahibine güvenmeye başladı. Emma onlara bu hayvanların bayıldığı lezzetli meyveler ve taze sebzeler vermeye başladı.

 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: