Adam, ölen sahibinin sevgili köpeğiyle yeniden buluşmasına yardım etti

İyilik dünyayı kurtaracak. Bir yabancının nazik davranışı, ölmekte olan sahibinin son aylarını sevgili evcil hayvanıyla geçirmesine yardımcı oldu. Adam tedavi edilemez hasta kadına sevimli köpeğini getirmek için yaklaşık 1.000 mil yol kat etmesi gerekti. Bu kadını daha önce hiç görmemiş olan için bu çok iç açıcı bir jest. Mümkün olduğu kadar dünyamızda böyle insanlar olsun.

Birkaç ay daha yaşamak zorunda olduğunu öğrenen kadın çok sevdiği köpeğiyle Washington’a taşınmaya karar verdi. O en yakın arkadaşıyla son günlerini yaşamak istiyordu. Sadece kısa zamanını, sevgili ruhlarıyla çevrili, huzur içinde geçirmek istiyordu. Havayolları köpeğini uçurmayı reddettiği için, köpeğini yanına almasına izin verilmediğini öğrendiğinde planlarının önemli kısmı bozdu.

Yıkılmış kadının Bailey’i veteriner kliniğine vermekten başka seçeneği yoktu. Burada köpeğini bir şekilde ona geri vermek için bir çıkış yolu bulacağına söz verildi. Bunun üzerine klinik, yerel kurtarma merkezine kadının durumu hakkında bilgi verdi. Kurtarma merkezi bu duruma çözüm bulmaya çalışana kadar, köpeğin koruyucu ebeveynleriyle birlikte olması gerekiyordu. Bu insanlar bu duruma iyi ve özverili bir çözüm sundular. Ryan, köpeğiyle birlikte sahibine götürmek için Washington’a gitmeye karar verdi.

Yolculuk yaklaşık 27 saat sürdü ama iyi bir adım için buraya kadar gitmeye değerdi. Ryan, bu ikilinin tekrar bir araya geleceği için çok mutluydu. Bailey iyi bir yolcu ve mükemmel bir yol arkadaşıydı. Ne yazık ki, Bailey’nin hasta sahibi o sırada hastanede olduğu için yeniden birleşmelerinin dokunaklı anına tanık olamadı. Ama ölmekte olan kadına yardım etme fırsatına sahip olduğu için mutluydu. Bu, son zor aylarını değerli tüylü arkadaşıyla geçirebilen onu biraz minnettar kılıyordu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: