Köpek bir keçi yavrusunun hayatını kurtardı

Bu köpek, küçük öksüz keçiye annesiymiş gibi davranıyor. İşte bu köpeğe küçük yavru keçi aslında hayatta kalmak için teşşekür etmeli. Köpeğin sadık sahipleri, hayvanın muhtemelen hayatınızda tanık olduğunuz en sevecen yaratık olduğunu iddia ediyor.

Müthiş köpek, küçük savunmasız keçiyle ilk tanıştığında, bir anne olarak içgüdüleri anında devreye girdi. Aslında mutlak ve koşulsuz sevgi dediğimiz şey bu. Nazik kalpli köpek, sevgili keçisi olmadan bir dakika bile geçirmeyi şiddetle reddediyor. Ona gerçek ebeveyniymiş gibi davranıyor.

Ama en ilginç şey, yavru keçinin, köpeğin gerçek annesi olduğundan hiç şüphesi olmamasıdır. Türler arası ilişkiler arasında hayal edilebilecek en güzel ve özel bağı paylaşır. Onlar birbirlerine duygusal olarak bağlıdırlar.

Küçük keçi yavrusu en fazla rahatlığı ve korumayı olgun köpeğin şefkatli ve sıcak ellerinde bulur. Onu sürekli yalayan ve öpen sevgi dolu bir köpeğe sarılmayı içtenlikle sever.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: