İyileşen kedi şimdi barınakta hastalıklı ve yaralı diğer hayvanlara bakıyor

Bazı insanlar kara kedilerin uğursuzluk getirdiğini düşünerek batıl inançlara sahiptir. Ancak Rademenes – melek kediyle ilgisi yok. Kara kedi, birkaç yıl önce Polonyada bir veteriner kliniğine götürülmüştü. Solunum yolu enfeksiyonu geçirdi ve yaşama şansı neredeyse yok. Fakat bir şekilde atlattı.

İyileştikten sonra, nazik kedi barınakta yaşar ve ameliyat hayvanlarını emzirerek iyiliğine karşılık verir. Kediyi kurtaran Lucyna Kuziel kişi belki ölüme yakın olmanın ne olduğunu bildiğini söylüyor, bu yüzden kedi diğer hayvanların iyileşmesine yardımcı olmak için her şeyi yapıyor.

Kedi ya da köpek fark etmez, hangi hayvanın muhtaç olduğu fark etmez, gelir ve onunla ilgilenir. Hasta hayvanları kucaklar, teselli eder, temizler ve onlarla yatar.

Rademenes özellikle ölüme yakın olanlara karşı dikkatlidir. Veteriner ekibi, özverili çalışmasına para almamasına rağmen kedinin tam zamanlı bir hemşire olduğu konuda şaka yapıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: