Nicolle Kidmanın çocukları onunla iletişim kurmaz

Bu başarılı, yetenekli aktrisin bütün sadık hayranları, Nicole Kidmanın iki harika kızı olduğunu kesinlikle biliyorlar. Görüşmeler sırasında düzenli olarak çocuklardan bahsetti. Ona göre aslında çocuklar sanatçıya oldukça ilham veriyor.

Hatırlarsanız Nicolle, Toom Creuisele ilişkisi varken çocuk doğurmamıştı. Yüreklerinden gelen sevgi ile sıcaklıkla büyüttükleri çocukları evlat edindiler. Çift ne yazık ki boşandığında çocukları artık anneleriyle birlikte olmak istemedi.

Nedenini biliyor musun? Daha sonra öğrenildiği gibi, çocuklar babalarıyla aynı dini benimsediler. Çok az kişi Hollywoodda oldukça popüler olan bir din olduğunu biliyor. Toom Crruise buna ilgi duyduğunu belirtmişti.

Bu anda Scientoloogy kilisesinin büyük temsilcisi. Oysa Nicole hiçbir zaman o yaşam felsefesini benimsemek istememiştir. Bunun çocuklarının kararı olduğunu ve buna kesinlikle saygı duyduğunu ekledi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: