Kız taranmayan saç sendromuyla ünlendi

İnsanların hepsi her zaman bir şeyden memnun değiller. Örneğin kadınlar genel olarak sabahları saçlarını istedikleri gibi şekillendirememekten şikayet ederler. Ancak 10 yaşındaki Sheela saçlarına asla endişelenmez.

Kız ilginç bir özellik ile doğdu. Sheelanın diğer çocuklardan farklı olmasını sağlayan taranamayan saç sendromu vardır. Dünya çapında bu özelliğe sahip yaklaşık yüz kişi vardır. Bu, saçın basitçe taranamadığı anomalidir. Bu özelliğe sahip kişilerde doğuştan itibaren saçlar gümüş olabilir.

Shila zor zamanlar geçiriyor, çok kıvırcık saçları var, her zaman karışık ile yaramaz. Böyle saçları taramamak, şekillendirmemek mümkün değil.Sheila artık herkes gibi olmadığı gerçeğine alıştı. Kızlın arkadaşları ile akrabaları onun ilginç saç stiline alışmış durumdadır.

Doktorlar ergenlikten sonra saçların daha itaatkar hale gelmesi gerektiğini söylüyor. Ancak, kimse tam bir garanti vermez.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: